Łóżka młodzieżowe PEMBA

Łóżka z serii PEMBA wykonano z wysokiej jakości drewna sosnowego, które jest dokładnie polerowane i szlifowane, co daje gwarancję idealnej gładkości. Kolekcja została zaprojektowana z myślą o pokoju nastolatka, aby zapewnić komfortowe warunki do odpoczynku.

Łóżko młodzieżowe PEMBA 1
Brak w magazynie
1 105,77 zł
Łóżko wykonano z wysokiej jakości drewna sosnowego, które jest dokładnie polerowane i szlifowane, co daje gwarancję idealnej gładkości. Łóżko parterowe PEMBA 1 zostało zaprojektowane z myślą o pokoju nastolatka, aby zapewnić komfortowe warunki do odpoczynku.
Łóżko młodzieżowe PEMBA 2
Brak w magazynie
1 105,77 zł
Łóżko wykonano z wysokiej jakości drewna sosnowego, które jest dokładnie polerowane i szlifowane, co daje gwarancję idealnej gładkości. Łóżko parterowe PEMBA 2 zostało zaprojektowane z myślą o pokoju nastolatka, aby zapewnić komfortowe warunki do odpoczynku.
Łóżko młodzieżowe PEMBA 3
Brak w magazynie
1 105,77 zł
Łóżko wykonano z wysokiej jakości drewna sosnowego, które jest dokładnie polerowane i szlifowane, co daje gwarancję idealnej gładkości. Łóżko parterowe PEMBA 3 zostało zaprojektowane z myślą o pokoju nastolatka, aby zapewnić komfortowe warunki do odpoczynku.
Łóżko młodzieżowe PEMBA 4
Brak w magazynie
1 105,77 zł
Łóżko wykonano z wysokiej jakości drewna sosnowego, które jest dokładnie polerowane i szlifowane, co daje gwarancję idealnej gładkości. Łóżko parterowe PEMBA 4 zostało zaprojektowane z myślą o pokoju nastolatka, aby zapewnić komfortowe warunki do odpoczynku.
Łóżko młodzieżowe PEMBA 5
Brak w magazynie
1 105,77 zł
Łóżko wykonano z wysokiej jakości drewna sosnowego, które jest dokładnie polerowane i szlifowane, co daje gwarancję idealnej gładkości. Łóżko parterowe PEMBA 5 zostało zaprojektowane z myślą o pokoju nastolatka, aby zapewnić komfortowe warunki do odpoczynku.
Łóżko młodzieżowe PEMBA 6
Brak w magazynie
1 105,77 zł
Łóżko wykonano z wysokiej jakości drewna sosnowego, które jest dokładnie polerowane i szlifowane, co daje gwarancję idealnej gładkości. Łóżko parterowe PEMBA 6 zostało zaprojektowane z myślą o pokoju nastolatka, aby zapewnić komfortowe warunki do odpoczynku.
Pokazano 1-6 z 6 pozycji
Znajdź MATERAC

Kategoria

Wymiary

No choice available on this group

Twardość

Dodano do Ulubionych

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.